Poradenství zajišťuje Centrum pro rodinný život Olomouc a probíhá výhradně v Olomouci

PORADENSTVÍ PRO DOSPĚLÉ, DĚTI A MLÁDEŽ OD 15 LET
Mgr. Pavlína Fremlová, psycholožka

Problémy osobní, partnerské, manželské, rodinné a v mezilidských vztazích, také s problémy po traumatu ovdovění, úmrtí v rodině.

 

PORADENSTVÍ PRO DĚTI, NÁCTILETÉ A JEJICH RODIČE
Mgr. Markéta Pavelková, psycholožka

Problémy osobní, rodinné, výchovné. Potíže ve zvládání školy, v chování, ve vztazích v kolektivu. Úzkost, strach či psychosomatické potíže. Hledání svého místa v životě. Pro děti a mládež ve věku základní a střední školy a pro jejich rodiče.

 

PORADENSTVÍ V OBTÍŽNÝCH ŽIVOTNÍCH SITUACÍCH
Bc. Marcela Řezníčková, psychoterapeutka – logoterapie a existenciální analýza

Pro lidi po traumatu ovdovění, úmrtí v rodině, rozpadu rodiny; pro osamělé rodiče, životní doprovázení při osamění a hledání smyslu života; dlouhodobé problémy v rodině (chronická nemoc, blízký alkoholika); problémy v zaměstnání (šikana), prevence vyhoření pro laické pracovníky v církvi. Pro dospělé, výjimečně mládež od 16 let. Není určena pro závislé a závažně psychicky nemocné. Středa dopoledne i odpoledne.

 

MANŽELSKÉ, RODINNÉ I OSOBNÍ PORADENSTVÍ
Mgr. Marie Linhartová, psycholožka

Problémy osobní, partnerské, manželské, rodinné a v mezilidských vztazích. Lze objednávat dospělé a mládež od 15 let. Čtvrtek odpoledne.

 

PORADENSTVÍ PRO RODIČE
Mgr. Bc. Marcela Anežka Kořenková, psychoterapeutka, andragožka

Poradenství pro rodiče při obtížích ve vztahu s dětmi, pomoc při výchovném směřování. Přihlášení přes email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

 

PASTORÁLNĚ-TERAPEUTICKÉ PORADENSTVÍ
MUDr. Jitka Krausová, psychiatr

Psychické problémy; doprovázení při psychických nemocech (depresích atd.); sexuální problémy (návykové ukájení, porno); otázky osobnostního a duchovního růstu; patologie víry (skrupulozita atd.), otázky povolání. Pro dospělé, výjimečně od 16 let. Není pro závislé na alkoholu, drogách, gamblery, mentální anorexie. Nenahrazuje léčbu léky u psychiatra. Pro kněze konzultace problémů s farníky telefonicky, mailem, stejně tak doporučení odborníků.

 

 

Konkrétní termín si můžete objednat telefonicky - mobil: 720 110 750, tel.: 587 405 250, -253, nebo prostřednictvím našeho centra.

Dotaz týkající se našich poradenských služeb můžete taktéž napsat na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Upozornění: o prázdninách jsou poradny zavřené!